Klimatyzacje

KOMFORT

Wybierając klimatyzatory, kierujemy się komfortem naszych klientów. Czyste powietrze, energooszczędność i spokojny sen to 3 filary, na których zbudowaliśmy naszą ofertę.   

BEZPŁATNA WYCENA

Planujesz zakup klimatyzatora? Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoich planach. Doradzimy Ci optymalne rozwiązania i przygotujemy bezpłatną wycenę. Wskażemy te klimatyzatory, które zapewnią największy komfort Tobie i Twoim najbliższym.

668 463 433

ZADZWOŃ

MULTI ROZWIĄZANIA

Oferujemy klimatyzatory spośród najpopularniejszych rodzajów. Możesz je zamontować na wybranej ścianie, w suficie lub przy kaloryferze. Nie możesz zamontować tradycyjnego klimatyzatora na ścianie? Nic nie szkodzi. Idealnym rozwiązaniem jest klimatyzacja kanałowa, dzięki której możesz się cieszyć chłodnym lub ogrzewanym powietrzem w swoich pomieszczeniach.
 Klimatyzatory ścienne;
Klimatyzatory przypodłogowe;
Klimatyzatory kasetonowe;
Klimatyzatory kanałowe.

ZOBACZ
CAŁĄ OFERTĘ

Dobry klimatyzator to komfort, oszczędność energii i pieniędzy. Stwórz multi-ekologiczną przestrzeń łącząc klimatyzator z dobrą pompą ciepła i fotowoltaiką.

Pompy Ciepła

Ekologiczne pompy ciepła, które gwarantują darmowe ciepło to inwestycja, która zawsze się opłaci.
Czytaj więcej

Fotowoltaika

Darmowy prąd z paneli fotowoltaicznych to nieskończone źródło energii i duże oszczędności finansów.
czytaj więcej

NAPISZ DO NAS

    MULTITEK | 2022 | Polityka Prywatności

    Zaprojektowane i wdrożenie: ZANAMER.pl - Strony Internetowe Suwałki

    homesuncross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram